SİTEMİZ YENİLENMİŞTİR. EĞER GİRİŞ YAPAMIYORSANIZ LÜTFEN TEKRAR ÜYE OLUNUZ.

AFİŞ

divider
₺0,00
divider
*
*
*
*
*

Afis/Poster Baski Hakkinda

Afisler, markanizi büyük kitlelerle bulusturmak için en etkili iletisim araçlarindan biridir. Hem iç mekanlarda hem de sokak, bina duvarlari ve toplu ulasim araçlari gibi dis mekanlarda kullanabileceginiz afis baski, tek bir gün içerisinde bile binlerce farkli kisiye ulasmaniza olanak saglar. Dikkat çekici bir tasarim ve slogan sayesinde bir anda büyük etki yaratmaniz mümkündür. Hedef kitlenizin en çok ziyaret ettigi mekanlarda yer vereceginiz afisler, markanizin uzun süre akilda kalmasina yardimci olur. 

Afisler, kurumsal firmalarin kullandigi bir iletisim yöntemi olarak her zaman popülaritesini koruyor. Birbirinden yaratici tasarimlara imza atarak dikkatleri üzerine çekme imkanina sahip olan firmalar, Kristalbasim kalitesiyle basilan afislerin yazili ve görsel gücünden faydalanarak kisa sürede büyük etki yaratmaktadirlar.

Kristalbasim.com üzerinden online olarak afis baski siparislerinizi vermeniz ise oldukça kolay. Baskiya hazir olan tasarim dosyanizi uygun formatta oldugundan emin olduktan sonra bize iletin. Online matbaa hizmetinden faydalanmak için ardindan istediginiz afis boyutunu ve basilacak afis adedini seçmeniz yeterli. 

 

Afis/Poster Siparisi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  •   Reklam amaçli kullanacaginiz afislerin tasarimi, en az içerisinde yer alan metinler kadar önemlidir. Çarpici ögelere yer vermeniz, her gün kalabaliklarin geçip gittigi sokaklarda dikkatleri üzerinize çekmenizi saglar. 
  •   Afis üzerindeki mesajlarin algilanabilir olmasi için, belli bir mesafeden de okunabilir olmasi gerekir. Font seçerken bu durumu göz önünde bulundurun. 
  •   Eger büyük boy bir afis tasarlamayi düsünüyorsaniz, kullanacaginiz görsellerin çözünürlüklerinin de yüksek olmasina dikkat edin. Kaliteli bir baski elde edebilmek için yüksek çözünürlüklü görseller ya da vektörel imajlara yer verebilirsiniz.