SİTEMİZ YENİLENMİŞTİR. EĞER GİRİŞ YAPAMIYORSANIZ LÜTFEN TEKRAR ÜYE OLUNUZ.

DERGI

divider
₺0,00
divider

Dergi Baski Hakkinda

Firmanizin ürünleri ya da hizmet verdiginiz alanlar hakkinda ayrintili bilgiyi potansiyel müsterilerinize sunmanin en hizli yolu profesyonel bir dergi sahibi olmaktan geçer. Tüm ürünlerinizi ve öne çikarmak istediklerinizi ayrintili bir biçimde inceleme olanagi sunan dergi baski, hem kendinizi net bir sekilde anlatma, kurumsal kimliginizi öne çikarma islevi görür hem de müsterinizin ihtiyaç duydugu bilgileri kisa ve öz bir biçimde sunar. dergi baski sahibi olmaniz firmaniz için önemlidir çünkü, gerek müsteri ziyaretlerinde, gerekse ofisinize gelen ziyaretçilerin inceleyebilecekleri bu basili yayinlar, firmanizin ön yüzüdür.

Istediginiz sayfa sayisina göre dergi seçiminizi yaptiktan ve adedi belirledikten sonra Kristalbasim.com üzerinden baskiya hazir olan dergi tasariminizi bize iletmeniz yeterli.

 

Dergi Baski Siparisi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler;

  •   Dergi tasarim asamasina geldiginizde baska firmalarin kataloglarini inceleyerek örnek tasarimlar hakkinda fikir sahibi olabilirsiniz. Özellikle rakip firmalarinizin dergilerini incelemek, öne çikarmaniz ya da farklilasmaniz gereken noktalari fark etmenize olanak saglar.  
  •   Katalog ürün gaminizi tam olarak yansitip yansitmadigindan emin olun. 
  •   Müsterilerinizin öncelikli olarak ihtiyaç duydugu bilgileri öne çikarin. 
  •   Müsterilerinizin belli dönemlerde farkli ihtiyaçlari oldugunu göz önünde bulundurarak sezon trendlerine uygun bir katalog hazirlayin. Tüm ürün ve hizmetleriniz için tek bir dergiler hazirlamak yerine, her sezona özel dergiler hazirlayarak daha ayrintili bilgiye yer verebilirsiniz. 
  •   Dergilerinizin fotograf ve grafiklerle desteklemeniz, daha doyurucu bir bilgi akisi saglamaniza ve ürünlerinizin müsteriler tarafindan daha rahat anlasilmasina yardimci olur.

    Not: Dergi fiyatlarinizi, Fiyat Hesaplama bölümümüzden kolayca hesaplayabilrsiniz.