SİTEMİZ YENİLENMİŞTİR. EĞER GİRİŞ YAPAMIYORSANIZ LÜTFEN TEKRAR ÜYE OLUNUZ.

KARTON ÇANTA

divider
₺0,00
divider
*
*
*
*
*
*
*

Karton Çanta Baski Hakkinda

Karton çanta marka bilinirligi arttirmak için sikça kullanilan pazarlama ürünlerindendir. Karton çantalar genellikle alisveris yapilan müsteriye satin aldiklari ürünleri içine koymasi için verilir. Ancak güzel tasarlanmis karton çantalar sonraki zamanlarda da müsteriler tarafindan günlük hayatlarinda kullanilmaya devam edilir. Bu nedenle yapacaginiz maliyeti sadece ürün satisiniz üzerinden degerlendirmek yerine karton çantalari bir pazarlama ürünü olarak görmelisiniz.

Karton çantalar genelde insanlar arasinda karton poset veya kagit çanta olarak da bilinir. Insanlarda karton çanta hediye eden markalardan alisveris yapma ve bu çantalari günlük hayatlarinda kullanma egilimleri vardir. Bu egilimi avantajiniza kullanabilirseniz hem rakiplerinizin önüne geçmis hem de yeni müsterilere ulasacak bir pazarlama stratejisi yürütmüs olursunuz.

Müsterilerinize promosyon olarak vereceginiz karton çantalarin kalitesi pazarlama kampanyaniz için büyük önem arz eder. Kalitesiz basilmis karton çantalar beklentilerinizi karsilamayabilir. Kristalbasim online matbaa avantajlari ile size kaliteden ödün vermeden en uygun fiyatlarla hizmet verir. Siz de Kristalbasim’dan uygun fiyatlar ile karton çanta siparisi verebilirsiniz.

Karton Çanta Baski Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  •   Karton çantalarda tasarimin ilgi çekici olmasi önemlidir. Renk seçimlerinizi çarpici ama uyumlu olarak seçmeye özen göstermelisiniz.
  •   Eger karton çantalari sattiginiz ürünleri içine koyarak müsterilerinize verecekseniz boyutunu ona göre belirlemelisiniz.
  •   Karton çantalarin zemininde ek kagit bulunmaktadir.
  •   Tasariminizi dogru ölçülerle yapmalisiniz. Bunun için Kristalbasim hazir karton çanta sablonlarini kullanabilirsiniz.